Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/erdemkitabevi/public_html/system/library/template/Twig/Node/Module.php on line 346 2.Sınıf Hikaye Setleri
Menu
Your Cart

2.Sınıf Hikaye Setleri

Ama Neden? (10 Kitap)
!!! Ücretsiz
Ama Neden? (2.Sınıf) Aygün ASLANKâşif, bir robot...Öyle bildiğiniz sıradan robotlardan değil!Kâşif, uçabilen bir robot! O, bir bilgisayar aynı zamanda.Kâşif gerektiğinde uçağa ve denizaltına dönüşebiliyor.Deha, bilmediği her şeyi ondan öğreniyor.Bitkileri, havayı, suyu, toprağı, Dünya’yı, Ay’ı, Güne..
0,00TL
Arkadaşım (10 Kitap)
Ücretsiz
Arkadaşım (10 Kitap) (2. Sınıf)Sena ASLANBu kitabı okuyan arkadaşım;Sahip olduklarının değerini anlayacak,Daha tertipli düzenli olacak,Tanımadığı insanların teklifine "Hayır!" diyecek,Hayvanlara sevgiyle yaklaşacak,Sağlıklı beslenmenin önemini kavrayacak,Kardeş sevgisinin farkına varacak,Büyükleri z..
0,00TL
Gülce'nin Günlüğü (10 Kitap)
Ücretsiz
Gülce'nin Günlüğü (10 Kitap) (2.Sınıf)Aygün ASLANGülce ile;Hayatı Keşfetmeye,Bilgiler Edinmeye,Doğal Güzellikleri Görmeye,Kültürünü Geliştirmeye,Yeni Yerler Gezmeye,Toplumsal Kuralları Öğrenmeye,  VAR MISIN?..
0,00TL
Meraklı Minik Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Meraklı Minik Dizisi  (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Tuba ULUDAĞBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa, bu kitaplarda büyümeyi, hayatı, doğayı, hayvanları merak eden Gül Kız’ın maceralarına ortak olmaya ne dersiniz?    Her kitabın sonu ..
0,00TL
Pratik Zekâ Gülcan Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Pratik Zekâ Gülcan Dizisi  (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa, bu kitaplarda sempatik ve zeki bir kızın yaşanan problemlere pratik çözümler üreten öykülerinden oluşan harika bir seri…   ..
0,00TL
Tarkan’ın Düşünme Becerileri (10 Kitap)
Ücretsiz
Tarkan’ın Düşünme Becerileri (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa, okumayı sevdiren Tarkan’ın Düşünme Becerileri Serisi, Sevimli ve başarılı bir öğrencinin sıradışı düşüncelerini anlatan heyecan verici bir ..
0,00TL
Kayda Değer Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Kayda Değer Dizisi (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa. Her kitabın sonu değerlendirme bulmacalı, her kitap için çoktan seçmeli, doğru-yanlışlı, boşluk doldurmalı ve açık uçlu 14 soru var. Toplamda 180 değerlend..
0,00TL
Saygıdeğer Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Saygıdeğer Dizisi (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa. Her kitabın sonu değerlendirme bulmacalı, her kitap için çoktan seçmeli, doğru-yanlışlı, boşluk doldurmalı ve açık uçlu 14 soru var. Toplamda 180..
0,00TL
Miniklere Belgesel (10 Kitap)
Ücretsiz
Minklere Belgesel (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    1. hamur kâğıt, her biri 32 sayfa, her kitap değerlendirme bulmacalı, 24 sayfalık değerlendirme kitapçığı ilaveli, toplam 140 adet boşluk doldurmalı, doğru-yanlışlı, çokt..
0,00TL
10 Serüven (10 Kitap)
Ücretsiz
10 Serüven (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)   10 Serüven, her biri 32 sayfadan oluşan 10 kitaplık serimizdir.Sade bir dille yazılan bu serimiz 10 sevimli karakterin başından geçen ilginç öykülerle doludur.Masallarda yaşanan ilginç olaylar çocukları merakla, ilgiyle ve dikkatle ..
0,00TL
Rafadan Tayfa Eğleniyor (5 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaBu mahallede her gün yeni bir macerayla geçiyor. Hayri, Kâmil, Akın, Mert, Sevim, Hale ve tüm mahalleli yepyeni hikâyelerle sizleri bekliyor! Beş kitaplık yeni seride mahalle oyunlarından define avına kadar birçok maceraya atılan ekip, arkadaşlığın önemini, sağlıklı yaşamın sırlarını y..
0,00TL
Doğa Öyküleri – 10 Kitap
Ücretsiz
Kitap HakkındaTema: Değerlerimiz, Sağlık ve Çevre, Oyun ve Spor, Birey ve Toplum, Hayal Gücü, Üretim, Tüketim ve Verimlilik Alt Tema: Birlikte yaşam, değişen hayat, bulutlar, Türkçemiz, oyun, oyuncaklar, tasarımlar, iş yaşamı, evinden uzaklaşmak, merak, bitkiler, yiyecekler, farklılıklara saygı, tem..
0,00TL
Kır Öyküleri (10 Kitap – Set)
Ücretsiz
Kitap HakkındaTema: Değerlerimiz, Sağlık ve Çevre, Oyun ve Spor, Birey ve Toplum, Hayal Gücü, Üretim, Tüketim ve Verimlilik, Güzel Sanatlar, Yenilikler ve Gelişmeler Alt Tema: Sünnet düğünü, Karagöz ile Hacivat, rüyalar, ekolojik denge, doğru beslenme, hayvanlar, bulaşıcı hastalıklar, oyun, bilmecel..
0,00TL
Küçük Şehzade (8 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaKüçük Şehzade ile Değerler Eğitimi Afacan Küçük Şehzade Süleyman aslında her çocuk gibidir. Karıncası Arif’le sorumluluk almayı, arkadaşlığı öğrenir; eğlenir, eğlendirir… Her biri farklı bir değer üzerine kurgulanan Küçük Şehzade serisinde, kitapların sonundaki etkinliklerle çocuklar, ..
0,00TL
Yeter ki İste
Ücretsiz
Kitap HakkındaHayatta bazen bir şeyler ters gidebilir, bu çok normal. İyi ve güzel davranışlarla pek çok şey düzelebilir. Bu sette; stresten kurtulma, öfkeyi yatıştırma, sempati kazanma, güzel davranışlara sahip olma, arkadaş kazanma gibi zaman zaman sorun yaşanabilecek konularda 100’er pratik ve ko..
0,00TL
Yıldızlı Öyküler (10 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaSerideki 10 kitapta yer alan her bir öykü ile bazen Mars’a, bazen ninniler diyarına, bazen Afrikalı bir çocuğun dünyasına misafir olacaksınız. Hikâyeleri okurken size arkadaşlık eden bazen bir hayvan, bazen bir çikolata, bazen de bir uçurtma olacak. Hikaye sonlarında yer alan etkinlikl..
0,00TL
Sanat Gezileri (5 Kitap)
Ücretsiz
ngin bir içerik oluşturuluyor.“Sanat Gezileri” serisinde Serap Mamati Eratlı’nın neşeli anlatımına, Saadet Ceylan’ın rengârenk resimleri eşlik ediyor.Sanat Geziler serisi1. Ebru Diyarına Yolculuk (ebru)2. Harflerin Dünyası (hat)3. Hayallerin Resmi (minyatür)4. Kâğıttan Şaheserler (katı’) 5. Solmayan..
0,00TL
Piramitlerin Gölgesinde 10 Kitap
Ücretsiz
PİRAMİTLERİN GÖLGESİNDE HİKAYE SETİ / 2. VE 3.SINIF / 10 KİTAP10 ADET HİKAYE DEĞERLENDİRME TEST VE ETKİNLİKLERİ HEDİYENİL'DEKİ BÜYÜK REKABETKİM KORKAR MUMYADAN?SFENKSLERİN İNTİKAMIGİZEMLİ SAVAŞÇIBÜYÜK PİRAMİT'İN KAYIP PROJESİFİRAVUN'UN SARAYIÇALINAN HAZİNE SANDIĞITİMSAH PİLO'NUN YUMURTALARIHANG..
0,00TL
Çalışkan İkiler 10 Kitap
Ücretsiz
ISBN: 978-975-308-926-5Sayfa Sayısı: 10 Kitap x 32Ebat: 13,5cm x 19,5cm..
0,00TL
Kendim Okuyorum 10 Kitap
Ücretsiz
Okumayı Sevdiren ve geliştiren birbirinden farklı 10 macera.Okul, öğretmen ve arkadaş sevgisiyle dopdolu bu hikayeler çocukların duygusal gelişimine önemli bir katkı sunar.Sayfa sayısı : 322.sınıflar için uygundur...
0,00TL
La Fontaine Masalları 10 Kitap
Ücretsiz
LA FONTAİNE MASALLARI HİKAYE KİTABI SETİMASAL DENİLİNCE İLK AKLA GELEN ''LA FONTAİNE MASALLARI''DIR.KAHRAMANLARI ÇOĞUNLUKLA MASAL DÜNYASININ DEĞİŞMEZ TEMSİLCİLERİ HAYVANLAR OLAN,SONUNDA BİR YAŞAM DERSİ ORTAYA KOYAN MASALLARDIR.HER BİR MASALDAKİ OLAY VE KARAKTER,ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMİNE OLUMLU KATKI..
0,00TL
Pati Gücü 8 Kitap
Ücretsiz
Marka : Gendaş YayınlarıBarkod : 9786053917250Yazar : Tuna DuranBaskı Sayısı : 1.BaskıBaskı Yılı : 2020Sayfa Sayısı : 48 Sayfa 8 KitapKağıt Cinsi : 1.HamurEn-Boy-Yükseklik : 12,50 x 18,50Hikaye Değerlendirme Testi ile Gendaş Çocuk 3. Sınıf Pati Gücü Hikaye Seti 8 KitapBüyük YarışDağ TırmanışıGi..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)