Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/erdemkitabevi/public_html/system/library/template/Twig/Node/Module.php on line 346 KÜLTÜR KİTAPLARI
Menu
Your Cart

KÜLTÜR KİTAPLARI

Ama Neden? (10 Kitap)
!!! Ücretsiz
Ama Neden? (2.Sınıf) Aygün ASLANKâşif, bir robot...Öyle bildiğiniz sıradan robotlardan değil!Kâşif, uçabilen bir robot! O, bir bilgisayar aynı zamanda.Kâşif gerektiğinde uçağa ve denizaltına dönüşebiliyor.Deha, bilmediği her şeyi ondan öğreniyor.Bitkileri, havayı, suyu, toprağı, Dünya’yı, Ay’ı, Güne..
0,00TL
Bilge Salyangoz (10 Kitap)
Ücretsiz
Bilge Salyangoz bu kitaplarda sizlere,Mevsimlerin Özelliklerini,Büyüklere Saygı Gösterilmesi Gerektiğini,İş Birliği Yaparak Sorun Çözmenin Önemini,Duyarlı Davranmanın ve Yardım Etmenin Ne Kadar Güzel Bir Duygu Olduğunu,Okumanın Önemini ve Faydalarını,Çalışmanın ve Paylaşmanın Önemini,Bitkilere Zarar..
0,00TL
Fikri Bol Fikri 1-Acayip Kaçış Planı
!!! Ücretsiz
Kitap HakkındaHoroz Şekeri Sokağı’nda oturan Fikri ve Fahri ile daha önce tanıştınız. O zamanlar 9 yaşlarındaydılar ve yaşadıkları komik, eğlenceli olayları sizlerle paylaştılar. Onlar artık 11 yaşındalar ve paylaşacak yeni maceraları var. Fikri ile Fahri “Dünya ne tarafa gidiyor?” sorusunun cevabın..
0,00TL
İyi Fikir (10 Kitap)
!!! Ücretsiz
İyi Fikir (10 Kitap) (4.Sınıflar için)  Yazar: Göksal ASLAN“Atasözü ve deyimlerimizi çocuklara sevdiren seri...” İYİ FİKİR!Saygıdeğer Anne Baba ve Değerli Öğretmenler,Elinizde tuttuğunuz bu özel serimiz çocuklarımıza; kitap okuma sevgisini kazandırabilmek, atasözü ve deyimlerimizi sev..
0,00TL
Nezaket Okulu (10 Kitap)
!!! Ücretsiz
Nezaket Okulu (10 Kitap) (3.Sınıflar İçin)Yazar: Göksal ASLANMutlu, Mesut’un küçük kardeşi... Akıllı mı akıllı, komik mi komik... Mesut, örnek bir ağabey... Bilgili mi bilgili, kültürlü mü kültürlü...Mesut, bildiği her şeyi sevimli kardeşi Mutlu’ya öğretiyor hem de tam bir öğretm..
0,00TL
Arkadaşım (10 Kitap)
Ücretsiz
Arkadaşım (10 Kitap) (2. Sınıf)Sena ASLANBu kitabı okuyan arkadaşım;Sahip olduklarının değerini anlayacak,Daha tertipli düzenli olacak,Tanımadığı insanların teklifine "Hayır!" diyecek,Hayvanlara sevgiyle yaklaşacak,Sağlıklı beslenmenin önemini kavrayacak,Kardeş sevgisinin farkına varacak,Büyükleri z..
0,00TL
Fikri Bol Fikri 2-Matematiğin Olmadığı Yer
Ücretsiz
Kitap HakkındaHoroz Şekeri Sokağı’nda oturan Fikri ve Fahri ile daha önce tanıştınız. O zamanlar 9 yaşlarındaydılar ve yaşadıkları komik, eğlenceli olayları sizlerle paylaştılar. Onlar artık 11 yaşındalar ve paylaşacak yeni maceraları var. Fikri ile Fahri defterlerine tehdit mesajları yazan Kara Şöv..
0,00TL
Kuzey - Güney (5 Kitap)
Ücretsiz
Kuzey- Güney (4. Sınıf)  Göksal ASLANKuzey ve Güney birbirinden şirin iki kardeşler.İkizler. Çok zekiler... Güney, komik mi komik... Güney, gittiği her ortama neşe katıyor.Arkadaşlarını ve öğretmenlerini çok güldürüyor.Kuzey, bilgili mi bilgili... Her zaman pratik çözümler s..
0,00TL
Rafadan Tayfa (5 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaHer birinin huyu başka, suyu başka: en sevdikleri yemekler, oyunlar, hobileri… Buna karşın Rafadan Tayfa’yı bir arada tutan güçlü bir bağ var. Adına ister sevgi deyin, ister dostluk, kardeşlik… Bir aradayken daha güçlü ve daha mutlular. Arkadaştan da öteler…TRT Çocuk ekranlarında sever..
0,00TL
Şahane (10 Kitap)
Ücretsiz
  Şahane (10 Kitap) (3. Sınıf)       Yazar: Aygün ASLAN                      ŞAHANE serisi sizlere Sorunlara çözüm üretebilmeyi, Geri dönüşümün ailemize ve ülkemize katkısını, Etkili sunum yapmanın kuralla..
0,00TL
Uçan Balon 15 Kitap
Ücretsiz
Uçan Balon 15 Kitap (1. Sınıflar için)   Ercan DİNÇERSet İçeriğiCem ile Ceren (10 Kitap)Minik Dinozor (5 Kitap)Bu kitaplar Uçan Balon (15 Kitap) dizisi içinde satılır.Her biri 16 sayfa, Düz yazılıHer kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, renkli resimliEbat 19 x 27 cm..
0,00TL
Düşler Kulübü (10 Kitap)
Ücretsiz
Düşler Kulübü (10 Kitap) (3. Sınıflar İçin)Seda ŞENERBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 48 sayfa, bu kitaplarla denizlere, ağaçlara, gökyüzüne, atmosfere kısacası yaşanabilir bir dünyaya aşık olan Düşler Kulübü’nü tanıyacaksın.    Her kitap değ..
0,00TL
Fikri Bol Fikri 3- 55 Kilo Çikolata
Ücretsiz
Kitap HakkındaFikri hasta ama bu durum Fahri’nin hiç umurunda değil gibi. Fikri öyle bir şey yapıyor ki sadece Fahri’nin değil tüm arkadaşlarının dikkatini çekiyor. Acaba ne yapıyor? İki kafadar bir reklam filminde oynamak üzere elemelere katılır. Sizce onlardan iyi bir reklam yıldızı olur mu? Kampa..
0,00TL
Gülce'nin Günlüğü (10 Kitap)
Ücretsiz
Gülce'nin Günlüğü (10 Kitap) (2.Sınıf)Aygün ASLANGülce ile;Hayatı Keşfetmeye,Bilgiler Edinmeye,Doğal Güzellikleri Görmeye,Kültürünü Geliştirmeye,Yeni Yerler Gezmeye,Toplumsal Kuralları Öğrenmeye,  VAR MISIN?..
0,00TL
Okumayı Sevdiren Cici Hayvanlar (15 Kitap)
Ücretsiz
Okumayı Sevdiren Cici Hayvanlar 15 Kitap (1. Sınıflar için)Aygün ASLANBu Kitaplar Okumayı Sevdiren Cici Hayvanlar (15 Kitap) Dizisi içinde satılır.Her biri 16 sayfa, düz yazılı, her kitapta bir değer anlatılıyor.Her kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, renkli resimli, ..
0,00TL
Şehirlerin Şifreleri (10 Kitap)
Ücretsiz
Şehirlerin Şifreleri (10 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Seda ŞENERBu kitaplar dizi halinde satılır.    Elinde tuttuğun bu kitaplarda gezgin olmak için doğmuş bir çocuğun yüzyıllar öncesinden başlayan hikâyesi var. Ona iyi bak! Onu iyi oku ve onu yalnızca özel insanlara anlat!..
0,00TL
Turuncu Öyküler (10 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaGüneş gibi sıcak Portakal gibi tatlı öyküler Çekingen kaplumbağanın, yarım kalan bir masalın, yolunu kaybeden arının, şapkasız dolaşmayan kirpinin, iyi şeyler biriktiren bir köpeğin, “Aa! Tıpkı bizim gibi!” diyeceğiniz pek çok kahramanın yer aldığı, umut veren ve neşeli turuncu öyküler..
0,00TL
Beyaz Papatya Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaTema: Birey ve Toplum, Değerlerimiz, Hayal Gücü, Sağlık ve Çevre, Oyun ve Spor, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Ülkem Türkiye Alt Tema: Aile, Türkçenin kullanımı, Karagöz, Hacivat, korku, yaşlılara yardım, dayanışma, mutluluk, kurallar, buluşlar, hayvanlar, Mesnevi, üzüntü, sevgi, enge..
0,00TL
Değerli Eflatun Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Değerli Eflatun Dizisi (10 Kitap) (3. Sınıflar İçin)Seda ŞENERBu kitaplar dizi halinde satılır.    Değerli EFLATUN serimiz; Her bir kitabımızda iki değer olmak üzere toplamda yirmi değerin nefis bir serüven eşliğinde anlatıldığı 10 kitaplık özgün bir serimizdir. Temel i..
0,00TL
Doğu - Batı Bilim Serisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Brand: PRF YAYINLARI
Doğu - Batı Bilim Serisi (10 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Seda ŞENERBu kitaplar dizi halinde satılır.    Doğu'da ve Batı'da insanlığın ilerlemesinde öncülük yapmış bilim insanlarının hayatlarını merak mı ediyorsun? Buluşların nasıl yapıldığını öğrenmek mi istiyorsun? İstanbul’un ..
0,00TL
Fikri Bol Fikri 4-Beklenmedik Şeyler Günü
Ücretsiz
Kitap HakkındaHoroz Şekeri Sokağı’nda oturan Fikri ve Fahri ile daha önce tanıştınız. O zamanlar 9 yaşlarındaydılar ve yaşadıkları komik, eğlenceli olayları sizlerle paylaştılar. Onlar artık 11 yaşındalar ve paylaşacak yeni maceraları var. Fikri ile Fahri’nin yeni ödev konuları “Ekolojik dengede han..
0,00TL
Meraklı Minik Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Meraklı Minik Dizisi  (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Tuba ULUDAĞBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa, bu kitaplarda büyümeyi, hayatı, doğayı, hayvanları merak eden Gül Kız’ın maceralarına ortak olmaya ne dersiniz?    Her kitabın sonu ..
0,00TL
Okumayı Sevdiren Cici Hayvanlar (8 Kitap)
Ücretsiz
Okumayı Sevdiren Cici Hayvanlar 8 Kitap (1. Sınıflar için)Aygün ASLANBu Kitaplar Okumayı Sevdiren Cici Hayvanlar (8 Kitap) Dizisi içinde satılır.Her biri 16 sayfa, düz yazılı, her kitapta bir değer anlatılıyor.Her kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, renkli resimli, ebat; 1..
0,00TL
Sarı Papatya Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Kitap HakkındaTema: Birey ve Toplum, Değerlerimiz, Hayal Gücü, Sağlık ve Çevre, Oyun ve Spor, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Ülkem Türkiye Alt Tema: Aile, Türkçenin kullanımı, masallar, korku, yaşlılara yardım, dayanışma, mutluluk, kurallar, buluşlar, hayvanlar, Mesnevi, üzüntü, sevgi, engellilik, ..
0,00TL
Sevimli Arkadaşlar (10 Kitap Set)
Ücretsiz
Kitap HakkındaTür: Fantastik HikâyeTema: Birey ve Toplum, Hayal Gücü, Sağlık ve Çevre, Doğal AfetlerAlt Tema: Aile, hayvan sevgisi, göç, kıtlık, kaybolma, arkadaşlık, güneş, dinozorlar, özlem, yalnızlık, güzellik, kardeş kıskançlığıDeğerler Eğitimi: Kendini kabul, dayanışma, aile sevgisi, öz güven, ..
0,00TL
Değerli Can Dostum (15 Kitap)
Ücretsiz
Değerli Can Dostum (15 Kitap) (1. Sınıflar İçin)Aygün ASLANHer biri 16 sayfa, ilk 3 kitap renkli heceli, 12 kitap düz yazılı, her kitapta bir değer anlatılıyor.Her kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, renkli resimli, ebat; 19 x 27 cm..
0,00TL
Küçük Valentina 5 Kitap
Ücretsiz
ISBN: 978-605-391-507-2Sayfa Sayısı: 5 Kitap x 56Ebat: 15,8cm x 22,8cm..
0,00TL
Mor Dinozor Kıvılcım (10 Kitap)
Ücretsiz
Mor Dinozor Kıvılcım (10 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    İki sevimli kardeşin Hayal Bahçesi’nde dev bir yumurtayı nasıl bulduklarını, onu nasıl sakladıklarını, buldukları yumurtanın içinden ne çıktığını, çıkan bu şeyin önce ailel..
0,00TL
Nobinson’un Maceraları 6: Müthiş Uzay Yolculuğu
Ücretsiz
Kitap HakkındaNobinson, sürekli uçak kazası geçirip kurtulan, her kurtuluşun onu bambaşka maceralara sürüklediği Koreli bir gençtir. Nobinson’un şapşal bir görüntüsü vardır. Bu sebeple gittiği yerlerde ciddiye alınmaz ama o bulmacalara, sorulara bulduğu akılcı çözümlerle herkesi yanıltır. Nobinson, ..
0,00TL
Pratik Zekâ Gülcan Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Pratik Zekâ Gülcan Dizisi  (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa, bu kitaplarda sempatik ve zeki bir kızın yaşanan problemlere pratik çözümler üreten öykülerinden oluşan harika bir seri…   ..
0,00TL
Süper Babaanne (10 Kitap)
Ücretsiz
Süper Babaanne (10 Kitap) (3. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Süper BABAANNE serimizin çocuklarına en güzel değerleri kazandırmak isteyen anne baba ve öğretmenlerimize yardımcı olması dileğimizle.Keyifli okumalar...    ..
0,00TL
Çocukça Düşler 10+1 Kitap
Ücretsiz
Yazarımız Şahika Ünlü, çocuklarımızın hayat içerisinde karşılaştıkları ya da karşılaşabilecekleri sorunları, aslında çözebileceklerini,  bir çok şeyin çözümsüz değil başarmayı istememizle alakalı olduğunu, doğanın, ailenin, hayvan sevgisinin önemini ve bunların hayatın birer ayrılmaz parçası ol..
0,00TL
Değerli Can Dostum (8 Kitap)
Ücretsiz
Değerli Can Dostum (8 Kitap) (1. Sınıflar İçin)Aygün ASLANHer biri 16 sayfa, ilk 3 kitap renkli heceli, 5 kitap düz yazılı, her kitapta bir değer anlatılıyor.Her kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, renkli resimli, ebat; 19 x 27 cm..
0,00TL
Harika Dedektifler (10 Kitap)
Ücretsiz
Harika Dedektifler (10 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Tuğba ÖZDEMİRBu kitaplar dizi halinde satılır.    İpuçları toplamaya, problemin kaynağını bulmaya, tahminlerde bulunmaya ve sorunları çözmeye varsan birbirinden harika bu beş dedektife eşlik etmeli ve onlarla mac..
0,00TL
Korkusuz İkizler (10 Kitap)
Ücretsiz
Korkusuz İkizler (10 Kitap) (3. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her çocuk bir Hipo’su olsun ister. “Hipo da ne?” dediğini duyar gibi oldum. Hipo’nun ne olduğunu, Korkusuz İkizler’in kuruyan ağaçların kuruma nedenlerini nasıl..
0,00TL
Nobinson’un Maceraları 5: Kaptan Korsanın Hazinesi
Ücretsiz
Kitap HakkındaNobinson, sürekli uçak kazası geçirip kurtulan, her kurtuluşun onu bambaşka maceralara sürüklediği Koreli bir gençtir. Nobinson’un şapşal bir görüntüsü vardır. Bu sebeple gittiği yerlerde ciddiye alınmaz ama o bulmacalara, sorulara bulduğu akılcı çözümlerle herkesi yanıltır. Nobinson, ..
0,00TL
Tarkan’ın Düşünme Becerileri (10 Kitap)
Ücretsiz
Tarkan’ın Düşünme Becerileri (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa, okumayı sevdiren Tarkan’ın Düşünme Becerileri Serisi, Sevimli ve başarılı bir öğrencinin sıradışı düşüncelerini anlatan heyecan verici bir ..
0,00TL
Akıl Küpü Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Akıl Küpü Dizisi (10 Kitap) (1. Sınıflar İçin)Filiz BİNGÖLBu kitaplar dizi halinde satılır.Her biri 16 sayfaHer kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, tamamı renkli resimli, ebat; 13,5 x 19,5 cm..
0,00TL
Bizim Sınıf (10 Kitap)
Ücretsiz
Bizim Sınıf (10 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Zafer ÖZDEMİRBu kitaplar dizi halinde satılır.    1. hamur kâğıt, her biri 64 sayfa, her kitap değerlendirme bulmacalı, 24 sayfalık değerlendirme kitapçığı ilaveli, toplam 200 adet boşluk doldurmalı, doğru-yanlışlı..
0,00TL
Kayda Değer Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Kayda Değer Dizisi (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa. Her kitabın sonu değerlendirme bulmacalı, her kitap için çoktan seçmeli, doğru-yanlışlı, boşluk doldurmalı ve açık uçlu 14 soru var. Toplamda 180 değerlend..
0,00TL
Nobinson’un Maceraları 4: Çubuklu Dondurma Cumhuriyetini Kurtarma 2
Ücretsiz
Kitap HakkındaNobinson, sürekli uçak kazası geçirip kurtulan, her kurtuluşun onu bambaşka maceralara sürüklediği Koreli bir gençtir. Nobinson’un şapşal bir görüntüsü vardır. Bu sebeple gittiği yerlerde ciddiye alınmaz ama o bulmacalara, sorulara bulduğu akılcı çözümlerle herkesi yanıltır. Nobinson, ..
0,00TL
Poyraz (10 Kitap)
Ücretsiz
Poyraz (10 Kitap) (3. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar set halinde satılır.    1. hamur kâğıt, her biri 64 sayfa, her kitap değerlendirme bulmacalı, 24 sayfalık değerlendirme kitapçığı ilaveli, toplam 150 adet boşluk doldurmalı, doğru-yanlışlı, çoktan seçmeli v..
0,00TL
Tekir İle Pandu 10+1 Kitap
Ücretsiz
Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin’de yaşayan pandalar her günkü olağan yaşamlarına başlamışlardı. Tabii Pandu yine okula geç kalmıştı. Öğretmeninin verdiği cezayı yerine getirmek için bambu ormanına giden Pandu, merakına yenilerek bambu ağaçlarının yüklendiği traktöre bindi. Traktör ile limana k..
0,00TL
Kiraz (5 Kitap)
Ücretsiz
Kiraz (5 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Zafer ÖZDEMİRBu kitaplar set halinde satılır.    1. hamur kâğıt, her biri 96 sayfa, her kitap değerlendirme bulmacalı, 16 sayfalık değerlendirme kitapçığı ilaveli, toplam 70 adet boşluk doldurmalı, doğru-yanlışlı, çoktan seçmeli ve..
0,00TL
Neşeli Renkler 10+1 Kitap
Ücretsiz
Nazife Burcu Takıl'ın kaleme aldığı Neşeli Renkler Hikaye Seti'ndeçocukların kolaylıkla anlayabileceği bir dil kullanılmış ve çocukların ilgisini çekecek olay kurgularıyla temel değerlerimiz iç içe verilmiştir. Çocukların bilişsel ve kişilik gelişmelerine katkı sağlayacak bu serinin ince bir mizah ç..
0,00TL
Nobinson’un Maceraları 3: Çubuklu Dondurma Cumhuriyetini Kurtarma 1
Ücretsiz
Kitap HakkındaNobinson, sürekli uçak kazası geçirip kurtulan, her kurtuluşun onu bambaşka maceralara sürüklediği Koreli bir gençtir. Nobinson’un şapşal bir görüntüsü vardır. Bu sebeple gittiği yerlerde ciddiye alınmaz ama o bulmacalara, sorulara bulduğu akılcı çözümlerle herkesi yanıltır. Nobinson, ..
0,00TL
Saygıdeğer Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Saygıdeğer Dizisi (10 Kitap) (2. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.    Her biri 32 sayfa. Her kitabın sonu değerlendirme bulmacalı, her kitap için çoktan seçmeli, doğru-yanlışlı, boşluk doldurmalı ve açık uçlu 14 soru var. Toplamda 180..
0,00TL
Şekerpare Dizisi (10 Kitap)
Ücretsiz
Şekerpare Dizisi (10 Kitap) (1. Sınıflar İçin)Göksal ASLANBu kitaplar dizi halinde satılır.Her biri 16 sayfa, her kitabın sonunda açık uçlu değerlendirme sorulu, tamamı renkli resimli, ebat; 13,5 x 19,5 cm..
0,00TL
Cesur (5 Kitap)
Ücretsiz
Cesur (5 Kitap) (4. Sınıflar İçin)Aygün ASLANBu kitaplar set halinde satılır.    1. hamur kâğıt, her biri 96 sayfa, her kitap değerlendirme bulmacalı, 16 sayfalık değerlendirme kitapçığı ilaveli, toplam 70 adet boşluk doldurmalı, doğru-yanlışlı, çoktan seçmeli..
0,00TL
Çıtı Pıtı Dinolar (10 Kitap)
Ücretsiz
Çıtı Pıtı Dinolar (10 Kitap) (1. Sınıflar İçin)Göksal AslanBu kitaplar set halinde satılır.    1. hamur kâğıt, her biri 16 sayfa, her kitap değerlendirme sorulu, renkli, resimli, ebat; 15 x 21 cm    Çıtı Pıtı Dinolar, çocukların çok sevdiği ve hayatlarını..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 142 (3 Sayfa)